Cep telefonunu bilgisayardan yönetmek ister misiniz?

Cep telefonunu bilgisayardan yönetmeye olanak sağlayan Dell Mobile Connect sayesinde bilgisayar ekranından mesaj okumak, çağrı cevaplamak ve uygulamaları çalıştırmak mümkün.

Cep telefonuna gelen mesajları ve çağrıları bilgisayar üzerinden cevaplamayı mümkün kılan Dell Mobile Connect, cep telefonu uygulamalarını ekrana taşıyarak verimlilik artışı ve zaman tasarrufu sağlıyor.

iOS ve Android işlemcili telefonlarla uyumlu çalışan teknoloji, bilgisayarla Wi-Fi veya Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor. Dell’in 2017 Ekim sonrası üretilmiş yeni seri XPS, Inspiron, Vostro, Alienware, ikisi bir arada ve hepsi bir arada bilgisayarlarıyla uyumlu olan yazılım ile gelen çağrılar bilgisayar ekranına yansıtılıp, bilgisayar mikrofonu kullanılarak cevaplanabiliyor. Telefon defterini de bilgisayara taşıyan teknoloji sayesinde gelen kısa mesajlara da hızlı bir şekilde yanıt verilebiliyor.

Popüler uygulamalardan gelen bildirimler bilgisayarınızda

Yazılım, Twitter, Instagram ve Facebook gibi popüler uygulamalardan gelen bildirimlerin bilgisayar ekranında görülmesini sağlıyor. Yazılım ile bilgisayar başındayken telefona bakma derdi son buluyor. En sevilen mobil oyunlar da dahil olmak üzere Android uygulamaları da ekrana taşıyan Dell Mobile Connect, eğlence deneyimini de katlıyor. Kolay bağlantı ile pratik kurulum imkanı sunan Dell Mobile Connect’i kullanmak için tek yapılması gereken yeni nesil Dell bilgisayara sahip olup uygulamayı App Store veya Google Play Store’dan indirmek.

Biz 1,5 yaşında bir Dell bilgisayara uygulamayı kurmak istedik ancak cihazımızla uyumlu olmadığı bilgisi verildi.

Dell’in bu yeni teknolojisi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için http://www.dell.com/en-us/shop/dell-mobile-connect/ab/dell-mobile-connect#Mobile-conncet-video internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

(Kaynak: Dijitron.TV)

Etiketler:, ,