House of Cards’ın son sezonu sonbaharda geliyor!

House of Cards, dizi severlerin karşısına 30 saniyelik bir fragman ile çıktı. Netflix dizisi House of Cards’ın son sezonu sonbaharda sekiz bölümle karşımızda olacak.

Hollywood‘da geçen yılın ikinci yarısında taciz mağdurlarının seslerini yükseltmeleri ve cinsel taciz vakalarının ortaya çıkmasının ardından Netflix yapımı House of Cards dizisinin da geleceği belirsizleşmişti.

Dizinin oyuncusu ve prodüktörü Kevin Spacey’ye yönelik geçmişe dönük cinsel taciz iddialarının ardından bazı set çalışanları da Spacey’nin tacizine maruz kaldıklarını söylemiş, Spacey ile çalışmayacaklarını açıklamışlardı.

Gelişmelerin ardından Frank Underwood karakterini canlandıran Spacey kadrodan çıkarılmış, yarısı çekilen son sezona ne olacağı ise belirsizleşmişti.

Ancak diziye gönül verenler için iyi haber set ekibinden geldi. Ekip, yeni bir trailer ile karşımıza çıktı.

Dizinin 6. ve son sezonunun bu yıl sonbaharda Netflix’te olması bekleniyor. Son sezon 8 bölümden oluşacak.

Başkanlık affı gelecek mi?

Dizi kaldığı yerden, Claire Underwood’un başkanlığı ile devam edecek.

Senaryo yazarlarının Frank Underwood’un yokluğunu nasıl açıklayacağı da merak konusu. Bu konuda fragmanda herhangi bir tüyo yok. Ancak Claire’in yolsuzlukları ortaya çıkan Frank’e başkanlık affı verip vermeyeceği 6. sezonda yanıt bekleyen en önemli sorulardan biriydi. Böyle bir sorunun olması da aslında senaristlerin işini biraz kolaylaştırıyor.

Hikayenin nasıl şekilleneceğini hep birlikte göreceğiz.

(Kaynak: Dijitron.TV)

İLGİLİ HABERLER:
Netflix Kevin Spacey’nin istismar skandalı sonrası House of Cards’ın çekimlerini de durdurdu
Çevrimiçi yayın platformu Netflix Kevin Spacey’yi kovdu
Etiketler:,