Netflix, yeni filmi Bright’ın kamera arkası görüntülerini paylaştı

Bright, modern Los Angeles’ta insanları, orkları, elfleri ve perileri buluşturan bir Netflix filmi. Filmin sahne arkası görüntüleri de film kadar heyecan verici.

Bright’ın yönetmenliğini Suicide Squad ve End of Watch filmlerinin yönetmeni ve Training Day filminin yazarı David Ayer üstleniyor. Bu aksiyon-gerilim filminde, farklı geçmişlere sahip iki polisin hikayesi anlatılıyor. Bir insan olan Ward (Will Smith) ve bir ork olan Jakoby (Joel Edgerton) rutin bir gece devriyesine çıktıklarında bildikleri dünyanın geleceği, bir günde tamamen değişiyor. Hem kendi kişisel farklılıklarıyla hem de düşmanlarıyla savaşan ikili, genç bir elf kadını ve yanlış ellere düşerse her şeyi yok edebilecek ve unutulduğu düşünülen kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmak zorunda.

Bright’ın arka planından özel bir video

Filmden paylaşılan özel videoda başrol oyuncuları Will Smith, Joel Edgerton, Lucy Fry ve yönetmen David Ayer bir Netflix filmi yaratırken perde arkasında neler yaşadıklarından bahsediyor. Filmin prodüksiyon tasarımcıları, set ekibi, makyaj artistleri ve kostüm tasarımcıları ise nasıl bir fantezi dünyasını gerçeğe dönüştürdüklerini anlatıyor. Aksiyon dolu ve zengin görsel öğelerle dolu Bright dünyasının nasıl yaratıldığını merak ediyorsanız şöyle buyurun:

(Kaynak: Dijitron.TV)

Etiketler:,