1.99 TL’ye sınırsız müzik fırsatı!
UYGULAMA

1.99 TL’ye sınırsız müzik fırsatı!

26-11-2019

Tidal yaptığı indirimle çevrimiçi müzik piyasasına bomba gibi düştü. İndirim kapsamına, ayda sadece 1.99 TL’ye 4 ay boyunca Tidal Hifi üyeliği fırsatı sunuldu.

1.99 TL’ye 4 ay sınırsız müzik

Tıpkı Spotify ve Apple Music gibi çevrimiçi müzik platformu olan Tidal, rakiplerinden biraz daha farklı şekilde master+ sınıfı hizmet vermeye odaklanıyor. Özellikle Tidal’ın başlattığı 360 derece reality audio müzik özelliği, kullanıcılara farklı açılardan müzik keyfi sunuyor.

Windows ve Mac cihazlarda kullanılabilen Tidal, aynı şekilde uygulama aracılığıyla hem Andorid hem iOS sistemlerinde de kullanılabiliyor.

Tidal’da internet bağlantısı kullanarak online müzik dinleme hizmeti sunulduğu gibi, müzikleri indirerek offline dinleme fırsatı ve çalma listesi oluşturma imkanı da bulunuyor.

Tidal dünya çapında bir kampanya düzenleyerek 4 aylık Tidal Hifi üyeliğini, aylık sadece 1.99 TL’ye indirdiğini açıkladı. 4 ay sonraki üyelik fiyatı ise 20 TL olarak belirlenmiş. İsteyen kullanıcılar aylık 1.99 TL ödeyerek üye olduktan sonra, 4 ay sonunda üyeliklerini iptal edebiliyor.

Yorumlar