Assassin’s Creed III Remastered çıkış tarihi belli oldu!
OYUN & SİNEMA & MÜZİK

Assassin’s Creed III Remastered çıkış tarihi belli oldu!

07-02-2019

Merakla beklenen Assassin’s Creed serisinin büyük ve son oyunu; PS 4, Xbox ve PC için 29 Mart 2019 tarihinde çıkacak. Oyunun çıkış tarihi yapımcı Ubisoft tarafından açıklandı. Yapılan açıklamada Nintendo tarafını işaret eden bir ifadeye yer verilmedi.

Daha güçlü, güncel grafik özellikleri!

Oyun hakkında ilk haberler gelmeye başladığında da bu oyunun güncel grafik donanımlarını zorlayacak bir yapıya sahip olacağını biliyorduk. Bizi şaşırtmayan Ubisoft, sürükleyici hikayeyi çok daha güçlü grafiklerle birlikte sunacak.

https://www.youtube.com/watch?v=sgkXSaOQ-dg

4K ve HDR desteğini kullanıcılara sunacak olan oyun, birçok sistemde çalışmayacak gibi görünüyor. Bu yeni Assansin’s Creed yapımı için güçlü donanımlara sahip olmak şart. Oyunun bir önceki sürümünde birçok farklı teknik hatayı tespit edip, bu yeni yapımda bu hataları giderdiklerini belirten Ubisoft; çok daha akıcı bir potansiyel sunduklarını belirtti.

Assassin’s Creed 3 yılların efsanesi olarak 2012’nin Ekim ayından beridir oturduğu koltuktan kalkarak yerini yeni Remastered hikayesine bırakıyor. Amerika Devrimi hakkında bir hikayeyi barındıran yapım, birçok yeni eklentiyi de bünyesinde barındıracak.

Ubisoft kanadında 30 Ekim 2012 tarihinde yayımlanan Assassin’s Creed 3 çok değerli bir yer4e sahiptir. Milyonlarca kopya satmayı başaran bu oyun, güncellenen 2019 versiyonunda da aynı başarıyı yakalamayı hedefliyor ancak Ubisoft’un yeni yapımıyla elde ettiği başarıyı ancak ve ancak zamanla gözlemleyeceğiz.

Kaynak: https://www.engadget.com/2019/02/06/assassins-creed-iii-remastered-coming-march-29/

Yorumlar