Nascar E-spor Lig’i geliyor

10/12/18

Nascar E-Spor Lig’ini başlatmak için Race Sport Alliance ve video oyunu geliştiricisi 704Games ile ortaklık kurdu.

Korner direklerine kamera yerleştiriliyor

05/12/18

Atlanta United ve Portland Timbers, MLS Kupası’nın galibini belirlemek için 8 Aralık Cumartesi günü karşılaşacaklar. Oyunun farklı açılardan görülebilmesi için ise Fox Sports korner direklerine kamera yerleştirecek.

E-spor, resmi bir spor etkinliğinde yer alacak

29/11/18

Güneydoğu Asya Oyunları, iki senede bir düzenlenmekte olup, Uluslararası Olimpiyat Komitesi ve Asya Olimpiyat Konseyi tarafından denetlenmektedir. Önümüzdeki yıl Filipinler’de düzenlenecek oyunlarda, alınan karar ile ilk kez E-spor müsabakaları da yer alacak.

McDonald’s E-spor sponsoru oluyor

28/11/18

2004 yılında Almanya Futbol Birliği ile 15 senelik anlaşma sağlayan Mcdonald’s 2019 yılında ortaklığını yenilemek yerine, E-spor sponsorluklarını güçlendirmeye yöneldi.

İngiltere Premier Ligi Video Yardımcı Hakem sistemine geçiyor

20/11/18

İngiltere Premier Ligi 2019-2020 sezonundan itibaren Video Yardımcı Hakem sistemini kullanma kararı aldı. EPL bu kararla Almanya’nın Bundesliga, İtalya’nın Serie A, Fransa’nın Lig1 gibi VAR sistemini kabul eden büyük liglerin arasına katıldı.

Teknoloji Ürünü 7 Spor Ayakkabı

20/11/18

por ayakkabılar; kendilerine ait zihinleri olan, hareket eden ve hareket halindeyken bir sporcunun ihtiyaçlarına göre ayarlanan, sürdürülebilir malzemelerle yaratılan ve birkaç saat içinde 3D basılmış ürünler olacak.