Disney filmi Dumbo ne zaman çıkıyor?
OYUN & SİNEMA & MÜZİK

Disney filmi Dumbo ne zaman çıkıyor?

01-04-2019

Merakla beklenen Disney filmi Dumbo seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dumbo’nun Türkiye’Deki vizyon tarihi açıklandı.

Disney filmi Dumbo vizyon tarihi

Walt Disney’in 1941 tarihli animasyon filmi, Tim Burton tarafından yeniden uyarlanıyor. Uçan fil Dumbo’yu anlatan yeni uyarlama animasyon filmi, 5 Nisan tarihinde vizyona girecek.

CGI teknolojisinin kullanılacağı filmde, sektörün ustaları Colin Farrell ve Danny DeVito da yer alacak.

Dumo filmi konusu

Sirk sahibi Max Medici, eski yıldızı Holt Farrier ve onun çocukları Milly ve Joe'ya sıradışı bir görev verir. Ailenin görevi, sirkin yeni üyesinin bakımını üstlenmektir. Bu yeni üye, koca kulakları sebebiyle seyircileri güldüren, yavru bir bebek fildir. Ancak Dumbo'nun uçabileceğini keşfettiklerinde, tek ayağı çukurda olan sirk inanılmaz bir geri dönüş yapar ve ikna edici girişimci V.A. Vandevere'in dikkatini çeker. Vandevere, sevimli fili, yeni ve büyük eğlence parkı Dreamland için kiralar. Ancak Dreamland, yüzeyde göründüğü kadar parlak ve görkemli değildir. Dumbo, çekici ve muhteşem bir akrobat olan Colette Marchant ile birlikte yeni zirvelere doğru yükselir. Bu süreçte Holt da, Dreamland'in karanlık sırlarını keşfedecektir... Yönetmenliğini Tim Burton'ın üstlendiği yapım, küçük bir sirk filinin fareyle olan dostluğunu beyazperdeye taşıyacak. Yapımcılığını Disney'in üstlendiği projede senaryo ise Ehren Kruger'e ait.

Yorumlar