Mr. Robot 4. sezon fragmanı yayınlandı
OYUN & SİNEMA & MÜZİK

Mr. Robot 4. sezon fragmanı yayınlandı

31-08-2019

Yönetmenliğini Sam Esmail’in üstlendiği Amerikan dizisi Mr. Robot büyük ilgi gördü. Başrolde Rami Malek ve Christian Slater’in yer aldığı dizinin beklenen yeni sezon fragmanı geldi.

Psikolojik gerilim-dram televizyon dizisi olan Mr. Robot’un ilk bölümü 24 Haziran 2015 tarihinde yayınlandı. Altın küre drama dalında en iyi televizyon dizisi ödülüne layık görülen Mr. Robot, geniş bir izleyici kitlesine sahip. Dizinin konusu, Mr. Robot ve kurduğu hack grubu olan fsociety ile dünyayı değiştirmek. Bunun için bir devrim yapmak isteyen siber güvenlik mühendisi Rami Malek’in canlandırdığı Elliot Alderson’ı takip ediyorlar.

Üçüncü sezonu iki yıl önce biten Mr. Robot’un yeni sezonunu izleyiciler merakla bekliyordu. Oldukça hareketli geçen 3. sezon, ekonomik krizi ekranlara taşıdı.   Dizi müziğine bakılırsa 4. sezon da hareketli, heyecanlı ve gerilim dolu geçecek gibi gözüküyor. Dizinin yeni sezonu noel haftasında geçiyor. Yayınlanan fragman, Elliot’ı görünmez bir karakter tarafından dizideki yıkıcı eylemlerle ilgili çok zor bir soruyu cevaplamak zorunda bıraktığını gösteriyor. 

Dördüncü sezon fragmanının yayınlanması izleyicileri sevindirirken, bu sezonun son olması Mr. Robot sevenlerini üzdü. Sam Esmail’de bu sezonun son olduğunu onayladı. Dizinin yeni sezonu 6 Ekim’de başlayacak. Aşağıdaki videodan dizinin fragmanını izleyebilirsiniz.

Yorumlar