Netflix iki Marvel dizisini iptal ediyor
OYUN & SİNEMA & MÜZİK

Netflix iki Marvel dizisini iptal ediyor

19-02-2019

Netflix iki büyük Marvel dizisine elveda diyor. Netflix, son sezonlarından sonra Jessica Jones ve The Punisher'ı iptal ettiğini açıkladı.

Netflix ile ortaklık bitiyor mu?

Pazartesi günü, Netflix, The Punisher için Sezon 3 olmayacağını ve tamamlanan Jessica Jones'un üçüncü sezonunun yayınlanacağını ancak sezon 4’ün olmayacağını söyledi. Netflix neden her iki seriyi de bitirdiğini açıklamadı, ancak bu iptaller Marvel ile Netflix arasındaki beş yıllık ilişkiyi sonlandırıyor.

Netflix açıklamasında, “Marvel’in The Punisher'ı Netflix'te üçüncü bir sezon için geri dönmeyecek. Ek olarak, Marvel programlamamızı gözden geçirirken, önümüzdeki üçüncü sezonun Marvel’in Jessica Jones’unun da final sezonu olacağına karar verdik. Verimli ortaklığımızdan beş yıl boyunca Marvel'e minnettarız ve bu seriyi başından beri takip eden tutkulu fanlara teşekkür ediyoruz.” dedi.

Krysten Ritter (Jessica Jones) ve Jon Bernthal (Frank Castle) aynı zamanda üzücü haberi doğrulamak için sosyal medyada dokunaklı fotoğraflara yer verdi. Her iki oyuncu da, yapım ekipleri ve dizide oynadıkları Marvel karakterleri için inanılmaz minnettar olduklarını ifade etti.

Eğer izlemediyseniz de Netflix üzerinden bu dizileri izlemeye devam edebilirsiniz.

Kaynak: geek

Yorumlar