Netflix'e Uçak Modu geliyor!
OYUN & SİNEMA & MÜZİK

Netflix'e Uçak Modu geliyor!

24-12-2019

Netflix, başrollerini Larissa Manoela ve Erasmo Carlos'un paylaştığı Brezilya filmi Uçak Modu'nun temel görsellerini bugün yayınladı. Bir Netflix orijinal yapımında ilk kez Larissa'ya rol veren filmin prömiyer tarihi de belli oldu. 

Film, genç sosyal medya fenomeni Ana'nın (Larissa Manoela) hikâyesini anlatıyor. Cep telefonu bağımlısı olan Ana, telefonunu elinden düşüremediği için trafikte devamlı sorunlarla boğuşmaktadır. Bir gün bir kaza yapar ve hastaneye kaldırılır. Ceza olarak da büyükbabası Germano'nun (Erasmo Carlos) cep telefonu ve sosyal medya bağlantısı bulunmayan çiftliğine gönderilir. Tam anlamıyla bir dijital detoks. Ana buna dayanabilecek mi?

Alberto Bremer imzalı, Meksika çıkışlı senaryonun Brezilya uyarlaması olan Uçak Modu'nun senaristleri Renato Fagundes (Os Penetras 2, Vai que Cola - O Começo) ve Alice Name-Bomtempo (Vai que Cola). César Rodrigues (Vai que Cola - O Filme, Minha Mãe é uma Peça 2) tarafından yönetilen filmin yapımcılığını A Fábrica yapım şirketi adına Luiz Noronha, Cecilia Grosso ve Samanta Moraes üstleniyor.

Netflix Hakkında

Netflix, 190'dan fazla ülkede 158 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

A Fábrica Hakkında

A Fábrica, Ocak 2016'da Luiz Noronha (genel müdür), Renato Fagundes (yaratıcı yönetmen) ve baş yapımcılar Cecília Grosso ile Samanta Moraes tarafından kuruldu. Birlikte, yüzlerce saatlik film, reklam filmi, dizi ve yeni medya içeriğine imza attılar. Şirket, her türde ya da formatta, kurgusal olan veya olmayan orijinal içerikler ve ısmarlama projeler üretmektedir. Projelerinin ortak noktası üstün sanatsal kalite, özgünlük ve izleyici odaklılık olan A Fábrica, bu sayede ortaklarla güçlü bağlar kurmaktadır.

Yorumlar