Razer Game Store kapatılıyor!

18/02/19

Dünya’nın en büyük oyuncu ekipmanı üreticisi olarak adlandırabileceğimiz Razer, geçtiğimiz sene başlattığı Steam benzeri Razer Game Store projesine son verme kararı aldı. Razer kendi dijital oyun platformunun kepenklerini kapatıyor.

Assassin’s Creed III Remastered çıkış tarihi belli oldu!

07/02/19

Merakla beklenen Assassin’s Creed serisinin büyük ve son oyunu; PS 4, Xbox ve PC için 29 Mart 2019 tarihinde çıkacak. Oyunun çıkış tarihi yapımcı Ubisoft tarafından açıklandı. Yapılan açıklamada Nintendo tarafını işaret eden bir ifadeye yer verilmedi.

Çocuğunuz Mavi Balina oyununu oynuyor mu?

02/02/19

Son dönemlerde onlarca ölüme neden olan “Mavi Balina” oyunu hakkında önemli uyarılar ve açıklamalar yapılıyor. Böylesi kirli bir durumda ebeveynlerin çok dikkatli olması gerekli. Konu hakkında uzman, Doç. Dr. Levent Eraslan CNN Türk ekranlarında açıklamalarda bulundu.

9 Euro’ya PS4 alan gence hapis cezası!

02/02/19

19 yaşındaki genç PlayStation 4 etiketini değiştirerek ürünü 9 Euro gibi basit bir fiyata satın almayı başardı. Etiketi meyve tartısının etiketiyle değiştirip, sonrasında yakalanmadan çıkan genç bu ürünü 100 Euro’ya sattı.

Gelecek tahminlerini tutturamayan 5 film

20/01/19

Bu zamana kadar birçok film yapılmış ve bu filmler teknoloji geliştiricilere ilham olup günümüzü şekillendirmiş olsa da, bazen bu filmler o kadar abartılı oluyor ki günümüzle pek ilgili olamıyor. Bizler de “Gelecek tahmini nasıl yapılamaz?” sorusuna adeta cevap olacak 5 filmi sizler için listeledik.