The Walking Dead dizisiyle ilgili yeni gelişme
OYUN & SİNEMA & MÜZİK

The Walking Dead dizisiyle ilgili yeni gelişme

28-11-2019

Tarihin en uzun soluklu dizileri arasında yer alanda The Walking Dead dizisi hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. The Walking Dead dizisinin efsane ismi, diziye geri dönebilir.

The Walking Dead için sürpriz isim

10. sezonuyla uzun soluklu hikayesine devam eden The Walking Dead dizisiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Andrew Lincoln, ailesine daha fazla zaman ayırmak istediğini ve bu nedenle yorucu dizi setinden uzaklaşmak istediğini belirtmişti. Dizinin baş rollerinden Rick Grimes’e hayat veren Andrew Lincoln’ünayrılığı, The Walking Dead’in reytinglerinde ciddi anlamda bir düşüş yaşanmaya başlandı.

Ancak TheWalkingDead’in baş yazarı Angela Kang’ın yaptığı son açıklama, dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Kang, RickGrimes’in bu sezon dönmesinin mümkün olmadığını ancak Rick’in dönüşünün dizi için harika olacağını söyledi. Rick için dönüş kapsının her zaman açık olduğunu söyleyen Kang, bu konuda kapıyı açık bırakmış durumda. Eğer Rick de geri dönmek isterse, The Walking Dead için yeni bir sayfa açılacağını ve dizinin eski gücüne kavuşabileceğini söyleyebiliriz.

Peki siz The Walking Dead’de Rick Grimes’i yeniden görmek ister misiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorumlar